PohimottedNav viegli būt veiksmīgam, pretējā gadījumā tāds būtu katrs. SWA ir vieta, kur studentiem ir iespēja apgūt veiksmes principus.

Visa pamatā ir attieksme

Attieksme ir viss. Tas ir dzinulis, kas no rīta liek piecelties agrāk nekā citiem, liek mums starot, un palīdz būt uzvarētājiem visdažādākajās dzīves situācijās.

Kontrolēt to, ko ir iespējams kontrolēt

Kontrolēt to, ko ir iespējams kontrolēt, un neuztraukties par pārējo. Šī ir viena no pirmajām lietām, ko iemācās SWA. Kāpēc? Pārāk bieži cilvēki cenšas kontrolēt to, pār ko viņiem nav nekādas varas. Nav iespējams kontrolēt, vai cilvekiem patiksi vai ne, kā arī to, vai viņiem patīk piedāvātais produkts. Tieši tāpat, kā nav iespējams kontrolēt gadalaikus vai laika pstākļus. Vienīgā lieta, ko vienmēr iespējams kontrolēt, ir reakcijas dažādās dzīves situācijās. Tieši tāpēc nevajag lieki uztraukties par lietām, ko nav iespējams mainīt, un koncentrēties uz to, kā kļūt labākam situācijās, ko vari ietekmēt un mainīt. Viss pārējais tad atrisināsies pats no sevis.

Pats savas laimes kalējs

Panākumu pamatā ir ieliktais darbs un atdeve. Lai studenti vasaras laikā būtu veiksmīgi, ir smagi jāstrādā, jābūt pareizai attieksmei, pareizai darba ētikai un labām idejām. Ja studentam izdodas apvienot šīs lietas, tad viss ir iespējams.

Godprātība (Esi godīgs)

Maz kas ir svarīgāks par labu miegu naktī. Viens no vienkāršākajiem veidiem, kā naktīs labi gulēt, ir būt godīgam un darboties, nezaudējot pašcieņu. Panākumus nevar gūt melojot un izvairoties no lietām, kas sagādā grūtības. Panākumu formula ir būt godīgam un uzņemties atbildību par visu, ko esi iesācis.

Palīdzēt ir lieliski

SWA programmā studenti satiek vairākus simtus ģimeņu. Tā ir neaprakstāmi fantastiska sajūta: palīdzēt, iedvesmot jaunos skolēnus mācībām, ienest viņu dzīvē pozitīvas emocijas.

top