Ko tu iegūsti no SWA pieredzes?

Kaut arī SWA piedāvā lielisku iespēju nopelnīt, lielākā daļa dalībnieku apgalvo, ka nauda nav bijis svarīgākais iemesls dalībai. Visaugstāk dalībnieki novertēja pieredzi, gandarījumu par sasniegto, prasmi pielāgoties dažādām vidēm, prasmi samierināties ar katru dzirdēto “nē”, iespēju vadīt savu biznesu un prasmi pašam sevi motivēt.

mida SWA kogemus annab1

Pašizaugsme

3 mēnešus būt prom no ģimenes un dzīvot neatkarīgi jauniešiem sakumā ir liels izaicinājums. Tieši tas beigās padara panākumu sajūtu vēl lielāku, kad vasara ir veiksmīgi aizvadīta. Daudziem studentiem tieši SWA ir pirmā iespēja sevi izaicināt. Dalība SWA programmā palīdz studentiem kļūt neatkarīgākiem, pašpārliecinātākiem un uzlabot lēmumu pieņemšanas prasmi.

Kontakti no visas pasaules

Darbs ārzemēs palīdz paplašināt redzesloku, un, pateicoties komunikācijai ar vairākiem tūkstošiem cilvēku, var ne tikai iegūt daudz jaunu kontaktu, bet arī iepazīties ar vietējo kultūru. Veiksmīgākajiem un panākumiem bagātākajiem pārdevējiem un komandu līderiem ir iespēja laimēt dažādus SWA ceļojumus.

Pieredze uzņēmējdarbībā un mentoru atbalsts

Viens no SWA studentu panākumu stūrakmeņiem ir pasaules līmeņa apmācības. Iknedēļas apmācības notiek no janvāra līdz maija beigām. Jūnija sākumā Nešvilā norisinās intensīvi 5 dienu kursi, kur tiek runāts par pārdošanas teoriju un par sava biznesa vadīšanas pamatiem. Pēc tam studentiem ir iespēja pielietot savas zināšanas praksē, kā arī saņemt atsauksmes un kritiku no mentoriem. Vasaras laikā tiek nodrošinātas papildus iknedēļas apmācību sesijas. SWA treniņi un apmācības ir orientētas uz praktisku pielietojumu un SWA dalībniekiem ir bez maksas.

mida SWA kogemus annab2

Drosme un komunikācijas prasmes

Tekošai angļu valodai darba tirgū ir liela priekšrocība. Vasaras laikā pārdodot grāmatas, studenti komunicē ar vairākiem tūkstošiem dažādu cilvēku un dzīvo vietējās ģimenēs. Dzīvojot un komunicējot vidē, kur galvenā valoda ir angļu, studenti iegūst pašpārliecinātību un prasmi izpausties, kādu skolā nevar iegūt.

Finansiālās iespējas

Studentu ienākumi vasarā atbilst ieguldītajam darbam. Peļņa ir atkarīga no tā, cik vasaras laikā katrs pārdod. Jo vairāk tiek strādāts, jo vairāk klientu. Jo vairak klientu, jo lielāka peļņa. Studenta peļņu sastāda 40% no produkta mazumtirdzniecības cenas, peļņas apjomam nekādu ierobežojumu nav. Studenti, kas programmā piedalās pirmo gadu, parasti nopelna no ap pieciem līdz divdesmit tūkstošiem dolāru.

Jauni draugi un paziņas

SWA programmā piedalās studenti no ļoti dažādām studiju programmām, kas palīdz veidot interesantus un noderīgus kontaktus ārpus savas augstskolas vai kursa (arī no citām valstīm).

top